Як забезпечити високу якість води в басейні?

Кожен день з навколишнього середовища в воду басейну потрапляють різні забруднення органічного та неорганічного походження. Для того, щоб забезпечити високу якість води, її необхідно фільтрувати і дезінфікувати.

Фільтрація води в басейні.

Ми надаємо такі фільтруючі матеріали:

  • Кварцовий пісок (затримує забруднення до 20 - 100 мкм). Завдяки високому вмісту оксиду кремнію кварцовий пісок для фільтрів басейнів забезпечує надійну і ефективну очистку води. Якісний кварцовий пісок відрізняється чистотою, стійкістю до стирання, хімічних і механічних впливів. При правильній роботі фільтруючого пристрою заміна піску у фільтрі здійснюється не частіше одного разу на 2-3 роки.
  • Діатоміт (затримує забруднення від 3 до 5 мкм).

Наявність якісного обладнання + його професійна установка =екологічна безпека перебування в басейні.

Діотомовий фільтр.

Це найякісніший і сучасний спосіб фільтрації, що дозволяє очищати воду від зважених часток розміром від 3 до 5 мкм. Таке очищення здатно зменшити використання хімії на 80%.

В основу засипки входить діатомова земля, в складі якої - двоокис кремнію. Вода, що пройшла фільтрацію таким способом, володіє оздоровчим і омолоджуючим ефектом. Купаючись в такому басейні, ви покращуєте роботу імунної системи, стан шкіри і волосся.

Дезінфекція води:

  • На підставі хлору. При обробці води хлором досягається бактерицидна дія і видалення не затримуючих фільтром органічних домішок шляхом окислення.
  • За допомогою озону. Екологічний спосіб очищення. Забезпечує високу якість води. Озон - один з найбільш сильнодіючих окислювачів. Шкідливі речовини руйнуються при окисленні, виключаючи утворення небезпечних хлорвмісних побічних продуктів. Зменшує використання реагентів на 70-95%.
  • За допомогою сольового електролізу. Дезінфікує і запобігає роздратуванню шкіри і очей. Звільняє від необхідності використання хімічних реагентів. Використовується для підсоленої і морської води.
  • За допомогою активного кисню в поєднанні з ультрафіолетом. Це найбільш прогресивний метод для забезпечення якості води найвищого рівня. Ультрафіолет прибирає ослаблені киснем бактерії, робить воду кристально чистою і наближає її до природної води!

 

  • УФ-лампа - додатковий спосіб дезінфекції:

- вбиває бактерії і віруси, стійкі до хлору;
- зменшує використання хімії на 70%;
- усуває хлораміни - продукти розпаду хлору, які негативно впливають на здоров'я;
- усувають неприємний запах хлору.
Bio-UV (Франція) - європейський лідер в області розробки і виробництва УФ-ламп для басейнів, а також для очищення питної води. Потужні та надійні лампи забезпечують ефективне знищення вірусів (моделі 30 мДж / см) і розпад хлораміну (моделі 60 мДж / см).