Павільйони

розумне рішення

Павільйони

розумний вибір

Cabrio Smart - безкомпромісне і найбільш розумне рішення на ринку павільйонів:


 • довговічні і надійні
 • міцність профілів 180-250 Н / мм2
 • тільки європейські комплектуючі
 • ідеальне стикування всіх елементів
 • високоякісні ущільнювачі
 • наявність підшипника в ролику
 • унікальні рейки - зручно ходити навіть дітям
 • покращений полікарбонат Makrolon від концерну Bayer (Німеччина) з 15-річною гарантією
 • розумне співвідношення ціна / якість
 • всі секції закриваються на окремі замки
 • різноманіття конфігурацій, кольорових гам, стандартних і нестандартних розмірів
 • всі вироби сертифіковані в Європі і США

Дізнайтеся більше про Cabrio Smart: http://www.cabrio.ua/


Види конструкцій Cabrio Smart

Павільйон Cabrio Smart представляє собою несучу конструкцію з округлених профілів з анодованого алюмінію і вставлених в цю конструкцію полікарбонатних панелей, які за рахунок холодної обробки згинаються відповідно до форми несучого профілю.
Повний вибір моделей Cabrio Smart з описом: www.cabrio.ua/products/


Ми входимо в світову групу IPC Team

Inter Pool Cover Team - одна з найбільших світових асоціацій виробників і продавців телескопічних павільйонів для басейнів і Spa. Ми є лідерами даної галузі.


Кожен з вироблених нами павільйонів проходить жорсткий контроль якості перед виходом з виробництва. Ми гарантуємо високу якість виробництва, використовуємо тільки сучасні матеріали і надаємо повний комплекс послуг по сервісному обслуговуванню замовникам. Ми володіємо запатентованою технологією виробництва павільйонів для СПА з 2005 р. Усі ці переваги відрізняють нашу компанію від конкурентів. Незалежно від того, який павільйон Ви оберете - Ви безсумнівно отримаєте продукт найвищої якості.Дізнатися більше про IPC Team: http://www.cabrio.ua/ipc-team/


Переваги басейну з павільйоном Cabrio Smart:

Продовження купального сезону до 12 місяців в році

Підвищення безпеки для маленьких дітей і домашніх тварин

Зниження витрат на обігрів води (до 80%), мінімізація теплових втрат і кількості випарів, економія хімічних засобів (на 50%)

Захист басейну від дощів, інтенсивного сонця і вітру, від пошкоджень під час зимового періоду

Підвищення якості води, тому що павільйон перешкоджає її забруднення з атмосфери

Захист від зайвого впливу УФ-випромінюваньДізнайтеся більше про переваги басейна з павільйоном: http://www.cabrio.ua/all-about-enclosures/advantages/


Для чого потрібні ролети?

Безпека

Безпеку дітей і домашніх тварин можливо забезпечити, встановивши роллету, яка закриває басейн під час того, коли він не використовується.

Економія

Використання ролет забезпечує значну економію електроенергії, яка витрачається на обігрів води, а також зводить відсоток випаровування води до мінімуму, зменшуючи використання коштів для очищення води.

Естетика

Ролета - це елемент дизайну, який може бути спроектований під будь-яку індивідуальну форму басейну і виконаний в різних колірних рішеннях.

Комфорт

Автоматичні ролети легко управляються за допомогою однієї кнопки на пульті управління.

Автоматичні ролети (Франція, Швеція).

Автоматичні ролети складаються із валу з двигуном, на який намотуються ламелі - окремі пластини, з'єднані один з одним. Ламелі мають високу міцність і плавучість, абсолютно герметичні, пустотілі всередині і витримують великі навантаження (до 70 кг на 1 м2). Автоматичні ролети допомагають скоротити витрату енергії, що витрачається на обігрів води в басейні, знизити вологість у приміщенні, звести відсоток випаровування до мінімуму, а також забезпечити безпеку дітям і домашнім тваринам.

Ролети не схильні до гниття і здатні витримувати екстремальні погодні умови, а також виробляються з матеріалів, що накопичують сонячну енергію, завдяки чому витрати на обігрів води можуть зводитися практично до нуля. У комплект входить дистанційний пульт управління, а при бажанні систему можна оснастити добовим або тижневим таймером, таким чином, ролети будуть управлятися самі в залежності від поставленого режиму.

Вироби пропонуються в різних колірних варіантах і можуть бути спроектовані під будь-яку індивідуальну форму басейну.Кольорові варіанти:

Контакти

Ми відповідаємо на ваші запитання протягом 24 годин

Ваше повідомлення успішно відправлено!

м. Київ, 04073

вул. Сирецька, 96 В,

тел .: +38 044 5 000 555

+38 050 462 14 76

E-mail: moemorekiev@gmail.com

Website: www.moemore.ua

www.cabrio.ua

Знайти адресу офісу та шоуруму: